FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Jak wygląda profesjonalne cv po naszych poprawkach?

Zastanawiasz się czy warto inwestować w profesjonalne cv oraz jak będzie wyglądało Twoje CV po naszych poprawkach, a może uważasz że masz profesjonalnie napisane cv przez siebie samego i nie potrzebujesz żadnych zmian?

Jeśli wyślesz swoje CV do nas, a my uznamy, że Twoje CV nie wymaga żadnych poprawek lub poprawk,i które wykonamy zajmą mniej niż 10 minut pracy to nie poniesiesz żadnych kosztów przy zleceniu profesjonalnego cv. Tego typu sytuacje się zdażają i bardzo nas to cieszy jeśli klient samodzielnie stworzył profesjonalne cv. Jednakże jest to sytuacja jedna na 10 otrzymanych aplikacji.

Zaprezentujemy jedną z otrzymanych aplikacji by zademonstrować Państwu jakie CV jest mało atrakcyje dla pracodawcy oraz zademonstrujemy Państwu tą samą aplikację po naszych zmianach. Przekonaj się że profesjonalne cv to dobra inwestycja!

Przykład nadesłanego CV, dane kontaktowe zostały celowo usunięte.

Aplikacja nadesłana z prośbą o napisanie profesjonalnego cv:

przykład 1

 

Proszę zobaczyć jak wygląda owoc naszej pracy nad profesjonalnycm CV.

Poniżej profesjonalne cv stworzone na bazie rozmowy telefonicznej oraz zmian z powyższego CV.

profesjonalne cv przykład

przykład 2

profesjonalne cv przykład 3
pisanie cv Profesjonalne CV

Stań się kimś lepszym od reszty. Naszymi klientami w 70% są kierownicy, oraz dyrektorowie znanych i dużych firm. Dziwisz się czemu? Odpowiedź jest prosta jesteśmy profesjonalistami, a oni powierzają swoją karierę tylko najlepszym.

Profesjonalne cv

Zamów już dziś